post image

Bardzo trudno wybrać datę ślubu, która pozwoli całej rodzinie i wszystkim znajomym pojawić się na uroczystości. Bywa to kłopotliwe nawet przy małych, kilkudziesięcioosobowych uroczystościach i jest niemal niemożliwe przy tych znacznie większych. Jednak nawet idealnie dobrany termin może okazać się niewystarczający, gdy najbliższe Wam osoby mieszkają kilka-kilkanaście tysięcy kilometrów od Polski i z uwagi na obowiązki zawodowe lub ograniczony budżet nie będą mogły na żywo usłyszeć sakramentalnego „tak” z Waszych ust oraz zatańczyć na Waszym weselu.

Ratunkiem okazuje się wirtualna rzeczywistość!

Ślub i wesele utrwalone w technologii wirtualnej rzeczywistości można z powodzeniem udostępnić w sieci, co jak wiadomo umożliwi odtworzenie nagrania w dowolnym zakątku świata. Najwygodniejszą i najprostszą opcją jest skorzystanie z serwisu YouTube, który jest w pełni przystosowany do obsługi filmów VR 360°. Co ważne – podobnie jak w przypadku tradycyjnych nagrań nie ma konieczności udostępniania filmu publicznie – w trakcie przesyłania można wybrać tryb „prywatny” lub „niepubliczny”, dzięki czemu tylko wskazane przez Was osoby uzyskają dostęp do Waszego filmu. Alternatywnym rozwiązaniem jest zwykłe wysłanie plików, co będzie wymagało od osoby, której udostępniamy nagranie samodzielnego skopiowania filmu na telefon komórkowy. Aby w pełni cieszyć się nagraniem ze ślubu i wesela w technologii VR należy odtwarzać je przy użyciu gogli VR, które są oczywiście łatwo dostępne na całym świecie. Naszym klientom udzielamy wszystkich niezbędnych wskazówek związanych z umieszczeniem nagrania w serwisie YouTube tak, by można było je odtwarzać w trybie 360°.

Nic nie zrekompensuje Wam nieobecności najbliższej osoby, jednak wirtualna rzeczywistość pozwoli jej poczuć emocje i klimat najważniejszego dnia w Waszym życiu i nawet jeśli nagranie odtworzy na drugim końcu świata, to przed oczami zobaczy rodzinne strony oraz dziesiątki znajomych twarzy. Podsumowując ślub i wesele w VR to nie tylko wspaniała pamiątka dla Was, ale także prezent dla najbliższych Wam osób, które mimo dużych chęci zwyczajnie nie będą mogły pokonać bariery dzielących Was kilometrów.