post image

Nie ma chyba osoby, której nie zdarzyło się zastanawiać, czy gdyby istniała taka możliwość, to cofnęłaby się w czasie np. do czasów dzieciństwa lub szkoły średniej. Znacznie bardziej przyziemne i niewątpliwie częstsze myśli to te z gatunku „ale bym poszła/poszedł jeszcze raz na…” – no właśnie, gdzie? Bardzo często – „na swoje wesele”!

Dzięki VR stało się to możliwe!

Nagranie ze ślubu i wesela zrealizowane w technologii wirtualnej rzeczywistości to nie tylko najnowocześniejsza pamiątka, ale również swego rodzaju prototyp wehikułu czasu. Odtwarzając je przy pomocy gogli VR przed Waszymi oczami zobaczycie dokładnie to, co w dniu wstąpienia w związek małżeński.

Wirtualna rzeczywistość przeniesie Was:
– do domu rodzinnego, gdzie najbliższe Wam osoby pomagały w przygotowaniach,
– do kościoła, w którym padły słowa małżeńskiej przysięgi,
– do wnętrza samochodu, którym podróżowaliście,
– na salę weselną, gdzie huczna zabawa trwała do białego rana.

Wystarczy, że w przyszłości założycie gogle VR i spojrzycie na… wszystko! Ponownie pojawicie się w centrum wydarzeń i rozglądniecie we wszystkie strony – w prawo, lewo, górę i dół. Raz jeszcze przeżyjecie ten wyjątkowy dzień będąc w sercu wydarzeń. Wartość ślubu i wesela w VR będzie dla Was tym większa, im więcej czasu upłynie od daty ślubu. Za 10, 20, czy 50 lat pojawicie się w domu rodzinnym z czasów młodości, a na sali weselnej zobaczycie uśmiechnięte, 10, 20 lub 50 lat młodsze twarze Waszych bliskich.